Mistrzostwa Świata 2012

Finałowy występ podczas 33. Mistrzostw Świata IFPA 2012 w Warszawie. Gosia i Wiktor wykonali swój program bezbłędnie uzyskując najwyższe noty u wszystkich sędziów, zdobywając Złoto po raz 7 z rzędu!

Wywiad dla Gazeta.pl 

Reportaż z cyklu War-Szał, realizowany dla Gazety Wyborczej. Wiktor i Gosia opowiadają o footbagu i polskiej scenie. Zobacz czym jest gra rekreacyjna, czym freestyle a czym net!

Konto Zośka – IdeaBank 

Reklama z udziałem Wiktora dla Idea Bank, promująca jeden z produktów bankowych.  Piękna realizacja w centrum Warszawy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu (np. stabilizacja Ronin).

Warszawskie Stowarzyszenie Footbag’u

Spot promujący Warszawskie Stowarzyszenie Footbagu, zarządzane przez Gosię i Wiktora. Piękne ujęcia w slowmotion na tle Centrum Nauki Kopernik. Video przedstawia obie formy gry w Footbag: freestyle i net.

Shred 

Zobacz jak wygląda nasz trening w mieście, tzw. „Shred”.  Pięknie oddaje klimat Footbagu jako ulicznego sportu obecnego we współczesnych miastach. Nagrano pod pomnikiem Witosa w Warszawie.

Dokument – Worlds 2012

Krótki film dokumentalny przedstawiający międzynarodową scenę Footbagu na tle Mistrzostw Świata, zorganizowane po raz pierwszy w Polsce w 2012.  Zobacz wywiady z najlepszymi graczami, organizatorami oraz relację z finałów turnieju.